פתרונות לכוחות הביטחון

YTcom מספקת מערכות תקשוב מתקדמות לכוחות הביטחון המאפשרים שמירה על ביטחון הציבור. בעזרת מכשירי הקשר, מצלמות הגוף ומערכות השליטה והבקרה החכמות שלנו קציני המשטרה וכוחות הביטחון השונים נמצאים בקשר מתמיד עם המוקד ועמיתיהם. כמו כן, חברת YTcom מספקת גם אביזרים נלווים שונים המאפשרים לכוחות בשטח לתקשר בצורה קלה ופשוטה אחד עם השני העונים על דרישותיהם.

בעידן ה – Big Data יש צורך אפילו גדול יותר לשליטה בנותנים מהשטח אשר אינם כוללים רק קול אלא גם תמונה ומיקום כדי לקבל החלטות ביטחוניות חשובות ובצורה מהירה ככל הניתן.

חברת YTcom מספקת מגוון רחב של שירותים ומכשירים חכמים עבור ביצוע משימה חשובה זו בצורה יעילה ומיטבית כך שהנתונים זורמים בין הכוחות בשטח לעמדות הניהול והפוך בצורה מהירה ומדויקת.

שליטה ובקרה משולב

פתרון E2E עם ארכיטקטורת התאמה אישית גמישה, נועד להשיג טיפול באירועים, הצגת מצב ובקרה כללית, ניהול משאבים עירוניים, אבטחת אירועים גדולים, גם כדי לענות על צורך אחר הקשור לבטיחות הציבור.

פיקוד במקום

מערכות באתר יכולה להציג מיקום של יחידות פריסה מהירה ולהוציא פקודות ופקודות בהתאם לסטטוס, וזה שימושי במיוחד לתפעול באתר.

 

חיבור צרכנים מרובים

חיבור עם DMR, LTE, מכשירי רדיו אנלוגיים, רשתות ציבוריות וכו', מספק בקרת פקודה ותקשורת חלקה בין גופי ביטחון שונים באמצעות קול, וידאו ונתונים.

 

תכנון והוצאה לפועל

התוכנית הגרפית והמודיעינית מייצרת כלים שסופקו על ידי מערכת אבטחת אירועי קוסם, מה שמקל על המפקדים לחזור על תוכנית האבטחה ולשלוט בריק לפני האירוע.

תרחישים אפשריים

מוצרים רלוונטים

יצירת קשר

דילוג לתוכן