פתרונות לגז ודלק

פתרונות עבור קידוחי גז ונפט

YTcom מספקת ציוד קשר מוגן פיצוץ שהינו הפתרון הבטוח לאתרים בהם יש חומרים דליקים ומסוכנים כמו באזורי קידוח של נפט וגז. החברה מספקת מכשירי קשר דיגיטליים ואנלוגיים המסוגלים לענות על כל צרכי הכוחות העובדים בשטח. מכשירי הקשר של YTcom עומדים בתקנים בינ"ל הדרושים לתנאי סביבה נפיצה כגון: FM, ATEX, IECEX ו – UL913. מכשירים אלה ופתרונות נוספים של החברה הינם בטוחים לפי הסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר הנדרשים גם בתחומי הנפט והגז על פי כללי IS ומתאים לעבודה נוחה ויעילה גם עם כפפות עבודה.

הפתרונות של חברת YTcom מבטיחים:

  • בטיחות מוגברת – כל ציוד ה – FM, ATEX, IECEX ו – UL913 המתמקד ב – IS כולל מגוון מאפיינים חשובים כמו: GPS, שיחות חירום, דיווח נפגעים וחירום אוטומטי כך שהצוות יוכל להישאר בקשר ולדעת מה מצב העובדים האחרים בשטח, בכל זמן ומקום.
  • תקשורת עמידה במיוחד – ציוד הקשר שלנו ב-YTcom עומד בסטנדרטיים הצבאים המחמירים ביותר של צבא ארה"ב (810, C, D, E, F ו – G).
  • Smart Dispatch – פלטפורמת תקשורת חכמה המאפשרת תקשורת חלקה ואמינה בין מכשירי קשר שונים. המערכת החכמה שלנו מאפשרת לתקשר במגוון סוגי מכשירי קשר כמו: טטרה, PSTN, DMR ועוד. הפלטפורמה מאפשרת העברה של נתונים שונים מעבר לקול כמו וידאו, ניטור ועוד מגוון כלים שונים המרכזיים בענף הזיקוק ומבטיחים יעילות בעבודה וייצור בטוח.
  • תקשורת נוחה לאורך זמן – בעזרת פתרונות הכיסוי שלנו ב-YTCOM גם מרתפים ותשתיות מיגון אלקטרומגנטיות אינן נחשבות לאזורים ללא כיסוי. בזכות התשדורת הדיגיטלית שלנו זרימת השידור לא תקטע ותוכלו להעביר נתונים חשובים ותשדורות קול בצורה מהירה ומיידית.
  • שיחות ושידורי חירום – שליטה מלאה בתקשורת כך שתוכלו לקבוע מה נחשב לשידור חירום ולעצור שיחות שאינן חשובות ברגעים קריטיים ובזמן אמת. כמו כן למכשירי הקשר שלנו יכולת לשליחת אותות חירום בצורה אוטומטית במידה וקורה משהו לעובד בשטח.

עם כל האפשרויות הנ"ל המערכות של חברת YTcom יאפשרו לכם לנהל את הצוותים והעבודה בשטח בצורה עילה ובטוחה במיוחד.

מוצרים רלוונטים

יצירת קשר

דילוג לתוכן