פתרונות לכבאות והצלה

YTcom מספקת ציוד קשר מוגן פיצוץ שהינו הפתרון הבטוח לאתרים בהם יש חומרים דליקים ומסוכנים. החברה מספקת מכשירי קשר דיגיטליים ואנלוגיים המסוגלים לענות על כל צרכי כוח המשימה בשטח. מכשירי הקשר של YTCOM עומדים בתקנים בינ"ל הדרושים לתנאי סביבה נפיצה כגון: FM, ATEX ו – UL913. מכשירים אלה ופתרונות נוספים של החברה הינם בטוחים לפי הסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר הנדרשים גם בתחומי נפט וגז ומתאים לעבודה נוחה ויעילה גם עם כפפות עבודה.

הציוד שלנו כולל מגוון מאפיינים ייחודים וחשובים כמו מעקב GPS, שיחות חירום, מערכות לשידור מצוקה חכמות ועוד. המקנים בטיחות מוגברת לעובדים והצוותים בשטח.

כמו כן, הציוד עומד בסטנדרטים צבאיים גבוהים והמחמירים ביותר על פי תקינה – Mil STD C/D/E/F/G וכן בתקני רטיבות ואבק מתקדמים.

בנוסף לציוד הקצה המתקדם והבטוח, חברת YTcom מציעה פלטפורמת תקשורת חכמה (Smart Dispatch) המאפשרת לתקשר בין מגוון סוגי מכשירי קשר וחיישנים שונים ולהעביר מידע מגוון כמו צילומי וידאו וניטור מכשירים בשטח, הנדרש לתפעול אירועי חירום בסביבה מסוכנת ולטובת קבלת החלטות מהירה ויעלה המבטיחה את בטיחותם של הצוותים בשטח.

מוצרים רלוונטים

יצירת קשר

דילוג לתוכן