חברות ועסקים

עסקים וחברות

פתרונות התקשורת של YTcom לעסקיים וארגוניים המבוססים על טכנולוגיה מתקדמת ומכשירי קשר אמינים, מספקים מענה למגוון רחב של תעשיות, כולל ניהול מתקנים, אירוח, בתי חולים ושירותי בריאות.

אירועים גדולים

כנסים גלובליים, אירועי ספורט, פסטיבלים, ביקורים דיפלומטיים ואירועים גודלים או ענקיים אחרים מציבים אתגרים גדולים לכוחות הביטחון והחירום.

מגיבים ראשונים

חברת YTcom הינה שותף עסקי של מספר חברות סלולר בעולם ה-PoC. שרתינו נמצאים בליבות שרתי חברות הסלולאר ומפוזרות בכמה נק' ברחבי הארץ למקרה של התקפה שתגרום לנפילות הרשת. באמצעות טכנולוגיית Easy Talk אנו מספקים שרותי PTT Over Cellular לכלל המגיבים הראשוניים.

כוחות הביטחון

אבטחה וביטחון

YTcom מספקת מערכות תקשוב מתקדמות לכוחות הביטחון המאפשרים שמירה על ביטחון הציבור. בעזרת מכשירי הקשר, מצלמות הגוף ומערכות השליטה והבקרה החכמות שלנו קציני המשטרה וכוחות הביטחון השונים נמצאים בקשר מתמיד עם המוקד ועמיתיהם.

כבאות והצלה

אבטחה וביטחון

YTcom מספקת ציוד קשר מוגן פיצוץ שהינו הפתרון הבטוח לאתרים בהם יש חומרים דליקים ומסוכנים. החברה מספקת מכשירי קשר דיגיטליים ואנלוגיים המסוגלים לענות על כל צרכי כוח המשימה בשטח

בקרה ושליטה

קבוצת YTcom מפעילה ומקימה מרכזי פיקוד ובקרה מתקדמים לכוחות הבטחון, ארגוני הצלה, מגיבים ראשונים, לחברות וגופים מסחריים שונים.

גז ודלק

גז ודלק

YTcom מספקת ציוד קשר מוגן פיצוץ שהינו הפתרון הבטוח לאתרים בהם יש חומרים דליקים ומסוכנים כמו באזורי קידוח של נפט וגז.

Mission Critical System (MCS)

מעצם טבעם, מערכות לניהול משברים (MCS) הן חלק בלתי נפרד מבריאותו ויכולתיו התפעוליות של העסק או הארגון שלכם. על מנת לנהל את הסיכונים ביעילות בעולם המחובר והעשיר בנתונים של היום, חשוב לזהות ולנהל בצורה מיטבית את כל המערכות המגדירות את הארגון שלך.

יצירת קשר

דילוג לתוכן