פתרונות מצלמות גוף

פתרונות מצלמות גוף

פתרונות מצלמות גוף

YTcom מעמידה לרשותכם מבחר מצלמות גוף איכותיות לכל צורך וארכיוני ראיות בכל נפח. בנוסף, תוכלו לקבל יעוץ מקצועי להטמעת פתרון איסוף הראיות בארגון, בחירת מצלמות גוף, אביזרים משלימים והארכיונים המתאימים במחירים תחרותיים.

מצלמת גוף ומיקרופון רמקול מרחוק

מצלמות גוף של YTcom הן קטנות יותר, קלות יותר ומתוחכמות יותר ויותר גם בסוג התכונות בהן הן תומכות לרבות איכות וידאו HD מלאה, ראיית לילה, אינטגרציה עם ציוד לביש והיכולת להזרים קטעים חיים למכשירים אחרים. תכונה שמתאפשרת במיוחד בשילוב מצלמת גוף עם מכשיר קשר כגון PDC760 או שימוש במצלמת גוף חדשה.

מצלמת גוף לאכיפת חוק

מצלמות גוף משמשות בדרך כלל כוחות משטרה, כיבוי אש ואמבולנסים. אך הן מונפקות גם לצוותים בבתי סוהר, קציני אבטחה פרטיים, עובדי שירותי בריאות, עובדי רכבת, פקחים וסדרנים אך מתאימים לכל עובד שעלול להתמודד עם אירועי אלימות מילוליים או פיזיים בעבודתו.
בחירת מצלמת גוף הנכונה המתאימה לדרישותיכם היא חיונית, YTcom מספקת מגוון פתרונות שעוניםו מוצר על כל הצרכים והתקציבים.
מצלמות גוף של YTcom מספקות הקלטות וידאו ואודיו בחדות גבוהה במגוון אירועים, עוזרת להגביר את השקיפות והאחריות ולהגן על בטיחות העובדים והציבור.

איסוף וניהול עדויות דיגיטליות

מצלמות גוף מאפשרת אצירה, אחסון והעלאה של ראיות כגון תמונות, סרטונים ואודיו בשטח עבור גופי ביטחון.
(IDS) תומכת בצורה חכמה, יעילה ומאובטחת באיסוף נתונים, שמירת אחסון וניהול ראיות בסיסי עבור רשויות אכיפת החוק.
כלל הנתונים מועלים לפלטפורמת ניהול ראיות דיגיטליות (DEM) לניהול מרוכז ומאובטח על ידי גורמי ביטחון וחוק באמצעות IDS, רשתות IP, wifi, רשתות ציבוריות ורשתות פרטיות.

פיקוד ושיגור חזותי

מצלמת גוף יכולה להעלות וידאו בזמן אמת למערכת פיקוד ושיגור ולספק תמונת מצב טובה יותר בזמן אמת למפקדי כוחות ביטחון.
פתרון פיקוד ושיגור חזותי עוזר למרכז הבקרה להגיב במהירות ולהבטיח את בטיחות השוטרים ויעילות אכיפת החוק.

לוכדת כל פרט

מצלמות גוף מתעדות את כל תהליך העבודה, לרבות אירועים המתרחשים בתהליך האינטראקציה עם הציבור, סיכונים ואיומים פוטנציאליים העלולים לסכן את בטחונו של השוטר, וכן את הפעולות וההחלטות שננקטו על ידי השוטרים בטיפול במצב, אשר עוזר מאוד להסדיר את התנהגות אכיפת החוק של קציני אכיפת החוק.

בזמן אמת, שליטה ושיגור מרחוק

סרטון זירת אכיפת החוק מועבר למרכז הפיקוד באמצעות רשת דור 4, ומרכז הפיקוד עושה את הצעד הבא על פי המידע המתקבל. מרכז הפיקוד יכול גם לנטר את המצב בזמן אמת של ערים שונות, ולתאם את המשאבים והכוח אדם כדי להבטיח את הביטחון והיציבות של כל עיר.

פריסה מהירה, הגדלת יעילות

מצלמת הגוף מצוידת בפונקציית מיקום GPS, מרכז הפיקוד יכול לנטר את מצב הביטחון הציבורי באזורים שונים בזמן אמת, כגון חירום, יכול לתאם במהירות משאבים וכוח אדם, לשפר ביעילות את היעילות של אכיפת החוק.

אבטחת מידע

אלגוריתם ההצפנה האמין המובנה במצלמת הגוף נותן לשוטרי אכיפת החוק את הביטחון לאחסן ולהעביר ראיות כגון תמונות, אודיו ווידאו, תוך הגנה יעילה על אבטחת מידע.

ראיית לילה אור כוכבים

מצלמות גוף יכולות לעזור לך לצלם סרטונים ברורים וצבעוניים בתנאי תאורה חלשים. ושימוש בזיהוי פנים, זיהוי לוחיות רישוי וטכנולוגיות חכמות אחרות כדי לסייע בזיהוי אנשי מפתח או כלי רכב.

מייצב תמונה

למודול MGS המובנה יש מרחב תנועה גמיש בתוך מודול המצלמה לביצועים טובים יותר נגד רעידות. גם כאשר קצין אכיפת החוק פועל, המצלמה הרעה יכולה להבטיח את יציבות הסרטון המוקלט.

מגוון פתרונות מצלמות גוף

יצירת קשר

דילוג לתוכן