מערכת ניהול ראיות דיגיטליות DEM

מערכת ניהול ראיות דיגיטליות (DEM) היא מערכת ניהול מאוחדת, אשר נועדה לאסוף, לאחסן, לבצע שאילתות, לתקן, לשתף ולנתח את קטעי הווידאו, שמע, התמונות והקבצים ממצלמות גוף, טלוויזיה במעגל סגור ועוד.

ארכיטקטורת מערכת ניהול ראיות דיגיטליות מאפשרת הרחבת הקיבולת בצורה נוחה. במקרה של כשל בחומרה או בתוכנה, הנתונים ב-מערכת ניהול ראיות דיגיטליות (DEM) מאובטחים ללא אובדן וזמני ההשבתה ממוזערים, הודות לשחזור מאסון.

למערכת ניהול ראיות דיגיטליות (DEM) יש שפע של יישומים כגון עיבוד פנים, שיתוף ראיות, תגי ראיות וניתוח נתונים, אשר מפחיתים עלויות ושעות עבודה בהשוואה לזרימות עבודה מסורתיות.

מערכת ניהול ראיות דיגיטליות (DEM) נמצא בשימוש נרחב בבטיחות הציבור, מערכת המשפט, חירום ותחבורה.

יתרונות מערכת ניהול ראיות דיגיטליות DEM

אבטחת מידע

מערכת ניהול ראיות דיגיטליות DEM שומרת על הראיות ללא פגע מהשדה לבית משפט, הודות לאלגוריתם ההצפנה AES-256 וטכנולוגיית אימות חתימה דיגיטלית.

עריכה משופרת

מערכת ניהול ראיות דיגיטליות DEM מאפשרת ביטול אודיו או פרטים אישיים אחרים בקלות באמצעות אפליקציית עריכת הווידאו מבוססת בינה מלאכותית המסייעת בזיהוי, עיקוב וטישטוש פנים או לוחיות הרישוי.

בדיקה

מערכת ניהול ראיות דיגיטליות DEM מאפשרת ניהול ותיעוד כל הרשומות הרלוונטיות וכל פעולה הקשורה לראיות כדי להבטיחאת שלמות הראיות.

תיעוד תיק ראיות

מערכת ניהול ראיות דיגיטליות DEM מאפשרת שיפור יעילות העבודה על ידי יצירת תיקי ראיות המקושרים לכל הראיות הרלוונטיות לתיקים.

חיפוש מהיר

מערכת ניהול ראיות דיגיטליות DEM מאפשרת חפש לפי מזהה מפעיל המצלמה, מיקום הקלטה, מידע מטא נתונים או תגים כדי למצוא את הראיות במהירות.

שיתוף קל

מערכת ניהול ראיות דיגיטליות DEM מאפשרת שיתוף הראיות עם סוכנויות חיצוניות בדוא"ל, כדי לעזור ולעדכן אותן לשיתוף פעולה טוב יותר.

סטטיסטיקה ובקרה

מערכת ניהול ראיות דיגיטליות DEM מאפשרת לעקוב אחר הכמות, הגודל והאורך של עדויות משתמש, ראיות קבוצתיות וראיות סוכנות, כמו גם כמות, הורדות ושיתופים של מקרי משתמשים ומקרי סוכנות.

הרשאת משתמש

מערכת ניהול ראיות דיגיטליות DEM מאפשרת בקרה והגדרת הרשאות מבוססות משתמש ופונקציות כדי לשלוט מי יכול לגשת לראיות לצורך פרטיות.

ניהול יומנים

מערכת ניהול ראיות דיגיטליות DEM מבצעת רישום פרטים של כל הפעילויות לרבות כניסה, התנתקות, יצירה, מחיקה ועוד.
לא ניתן למחוק את היומנים ללא רשות.

התאמה אישית

מערכת ניהול ראיות דיגיטליות DEM ניתנת להתאמה אישית לרבות הוספת תג להוכחות לסיווג. הגדרת זמן שמירת ראיות באצוות, רק על ידי הקצאת זמן השמירה לתג.

מוצרים קשורים

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

יצירת קשר

דילוג לתוכן