הצהרת נגישות

קבוצת YTCOM מייחסת חשיבות רבה ונוקטת את מירב המאמצים והמשאבים על מנת לספק לכל לקוחותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי תוך שמירה על כבודם ופרטיותם בהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו. אנו משקיעים מאמצים ומשאבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

נגישות אתר האינטרנט

אתר האינטרנט עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג-2013. התאמות הנגישות בוצעו עפ"י התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי. באתר מוצב תוסף הנגשה. לחיצה על תוסף ההנגשה מאפשרת את פתיחת התפריט המכיל כפתורי הנגשה, לרבות הגדלת הטקסט באתר לגדלים שונים; התאמת ניגודיות, התאמת אתר לעיוורי צבעים (מונוכרום);

האתר תומך בכל הדפדפנים הנפוצים, ביניהם Explorer 10+, Firefox, Chrome, Safari, Opera.

שירות לקוחות נגיש

מוקד טלפוני – ניתן לפנות אלינו בין השעות __08:00-17:00_ באמצעות הטלפון:03-6341175

מערכת ניתוב שיחות הטלפון הונגשה כך שהמידע הוקלט בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע

אמצעים נוספים ליצירת קשר: 

מידע נגיש

לבקשת אדם עם מוגבלות, אנו נמסור מידע באופן שיבטיח לו נגישות למידע ולקבלת השירות. המידע יימסר לבקשת אדם עם מוגבלות באמצעות התאמת נגישות המתאימה למוגבלותו.

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את הסדרי הנגישות כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה, כולל אנשים עם מוגבלויות, לקבל את השרות הנגיש ביותר. אם נתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

פרטי רכז הנגישות: שם: guy yaish, טלפון: 073-2095231

דוא"ל: guy@ytcom.co.il

הסדרי נגישות: קבוצת YTCOM ממוקמת ברח' משה אביב 10, אור יהודה ("המבנה"). שירות לקוחות, לוגיסטיקה, מחסן, השכרה, מכירה.

הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה ביום 6.8.2023

יצירת קשר

דילוג לתוכן